Yeni Türk Ticaret kanunu gereği firmalar için web sitesi açma zorunluluğu getirilmiş, Fakat bu zorunluluk olgusu yerine firmanızın prestiji, verimliliği, saygınlığı, bulunabilirliği adına bu girişimde bulunmanızı önemle öneririz.

Her firma türü için uygun mudur?: Tüm firma tipleri için uygundur.Şahıs firması, limited şirket, anonim şirket vb..

Firmanızı internet ortamında tanıtarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan, içerikleri bizim tarafımızdan hazırlanan, anahtar teslim güncellenebilir website hizmetidir.
internet kullanıcıları, internet sitelerini çeşitli amaçlarla gezmektedirler, yüzdesel çoğunluğun ilk defa girip firma hakkında bilgi sahibi olması için ya da firmayla çalışmış, iletişim, adres ya da hesap bilgileri için girmektedirler. Sayfa sayısının fazla olmasında sakınca yoktur fakat sunu itibariyle giriş gelişme sonuç şeklinde tasarımının yapılmasında yarar vardır. Hızlı erişilebilir olması, nokta vuruşu yapılarak link sayfalarına yönlendirme yapılması önemlidir. Bu sebeple sayfa sayısını az tutup içeriğin zengin ve özgün olmasını önermekteyiz.

Ana sayfa : Sitede neler var , kısaca siz, haberler, etkinlikler
Hizmetler : Hizmet verdiğiniz alanlar ve bunu nasıl gerçekleştirdiğiniz ile ilgili kısa metinler
Hakkımızda : Firmanız hakkında kısa metinler, ne yapıyorsunuz hedefleriniz vb..
Ürünler / Projeler / Hizmetler : Ürünleriniz projeleriniz, uygun bir galeri formatında yayınlanabilir, açıklamalarla zenginleştirebilir.
İletişim : İletişim bilgileriniz, e-posta, telefon, faks, adresiniz, sosyal network bağlantılarınız, Facebook, Twitter, Foursquare, Instagram vb.

Spesifik bilgiler gerektiren ya da ayrıntılı olarak ekleme isteğiniz olursada, ana menü linkine alt menü şeklinde ek bir sayfa da ekleyerek ayrıntı sayfası oluşturuladabilir fakat bir web kullanıcısının, internet sitesinde ortalama 1 - 2 dakika geçirdiğini unutmayınız.
Yapım Süreci : Anlaşma doğrultusunda öncelikle firmanızın sektörel duruşunu analiz ediyor, hedef kitlenizi belirliyor ve hedef kitleniz yanı sıra rakip firmaları değerlendiriyoruz. Daha sonra özgün çalışmaya geçilip, bulunabilirliği en yüksek domain önerilerini yapıyoruz. Firmanıza ve sitenize göre en uygun olan Hosting'i seçiyoruz, standart, yükseltilebilir. Tasarım ve mizanpaj uygulamaları süreci başlıyor, daha sonra içeriğin entegre edilmesi, maillerin açılması, iletişim formunun entegrasyonu ve ayarlanması, galeri yapısının oluşturulması , kodlamanın testi, sunum , revizyonlar, test yayını ve yayın şeklinde olmaktadır. Süreler konusunda bilgi almak için

Anlaşma Süreci : Telefon, e-posta, web formu ya da müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler yaparak bilgi ve sipariş alınır. Sözleşmeler 2 nüsha şeklinde imzalanır, proje ön ödemesi ve tüm içerik , doneler alındıktan sonra çalışmaya başlanır. İş bitimi ya da anlaşmaya göre, geri kalan ücret iş bitiminde tahsil edilerek proje teslim edilir.
SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (Google)SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar. Arama motoru reklamlarında Adwords gibi, SEO çalışmasının önemi, daha ucuza daha verimli reklam ve geri dönüş sağlamaktadır.

Bu nasıl yapılır? Çeşitli web araçları kullanılarak firmanızın sektörel terimlerindeki kelimeler belirlenerek, bu kelimeler üzerinde türetimler, bu türetimlerin verimliliği, analizi ve değerliliği çeşitli araçlar ile ölçülür. Sayfa ve meta keywordlerinde kullanılarak ve bunun gibi bir kaç profesyonel uygulamayla SEO sağlanmış olur.
Domain(Alan adı): Google ve diğer arama motorlarında, bulunurluk sağlayan ve aynı zamanda sitenin (main-URL) ismi verilen adresidir.

Hosting(web deposu): Web dosyalarının saklandığı, 24 saat yayın yapmasına izin veren server makinelerin parsellenmiş alanına verilen isim.

Web paketi: Tecrübelerimize dayanarak oluşturduğumuz, firmalar için doğru çözüm sağlayacak ihtiyaca yönelik paketler.

Şablon: Tecrübeli web yazılımcıları tarafından yapılan, kurumsala uygun renkleri ve imajları kullanarak firmaya özel hazır mizanpaj seçeneklerini kullanarak sitenin tasarlanması.

Özel tasarım: Özellikler ve detaylar tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda hazırlanır.

Grafik tasarım: Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Banner Tasarım.

Digital marketing: Digital ortamda yapılan hertürlü reklam faaliyetidir. Google adwords, facebook reklam yönetimi, yerel kaynaklı reklam yönetimleri, sosyal sayfalarda yönetilen reklamlar vb..

interaktif: Digital ortamda etkileşim yaratma olgusu.

Html, Css, Javascript, JQuery, ASP.NET, C#: Web sitelerinin yapımında ve program kodlamasında kullanılan yazılım dilleri , script dilleri.

Paypal, payu, sanalpos, iyzico, mikro ödeme: Bunlar ödeme modülleridir, web sayfalarına entegre edilen ve ürün/hizmet bedelini müşterinizden, web üzerinden tahsil etmeye yarayan çözüm ortakları tarafından sunulan güvenli ödeme alanlarıdır.
Site logosu, renk skalasının belirlenmesi, materyallerin temini ve son donelerin toplam 50 imaja kadar (logo, imajlar ve diğer materyaller dahil) gönderimi yapıldıktan sonra 3 ila 7 gün arasında tamamlanır.
Web sitenin paket kriterleri dahilinde, konsept yaratımı, tasarımın analizi ve sunumu 5 gün, uyarlanması 3 gün, yazılımın ve içeriğin konuşlandırılması ve test aşaması olmak üzerek 5 ila 7 gün arasında, mutabakat dahilinde ise sürenin uzaması mümkündür.

Site teslimi öncesinde, ..... .com adresinde size web siteninizin yayına başlamadan önce son hali sunulur ve onayınızı sözleşmeden belirlenen e-posta adresi üzerinden tarafımıza ulaştırılır. Sonrasında yayına açılan web siteniz global ağda yayınlanmaya başlar.
Web sitesi yaparaken kapora almıyoruz.Ancak web sitesi için domain (alan adı tescili) ve hosting (sunucu) almak gerekiyor.(Kendi sunucumda hizmet veriyorum) Bunlar olmadan web sitesine başlamıyoruz.Başlangıçta sizlerden domain ve hosting parası alıyoruz.
Web sitesi tasarımında domain, hosting, web tasarımı ücreti ödersiniz.Web Tasarım ücreti sadece bir kere ödenir. Domain ve hosting ücreti de her yıl dolar kuruna bağlı olarak ödemesi gerçekleştirilir. Kısacası biz evinizin içini diyazn ediyoruz. Evin içinde olan her şeyi biz size veriyoruz ve parasını sadece bir kere ödüyorsunuz. Ancak bu eşyaları sığdırmak için büyük ya da küçük bir arsa (hosting / sunucu) kiralarsanız ve bunu her yıl ödersiniz. Aynı şekilde bu arsanızın bulunduğu adresi tarif eden domaini(alan adınız) kiralar ve her yıl ödemesini yaparsınız.
Tüm web tasarım projelerimizde yönetim paneli bulunmaktadır.Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli vasıtası ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.
Google’da ilk sıralara çıkma garantisini hiç kimse veremez. Bunu diyenler sektörde yeni olup bilgisi olmayanlar, ya da dolandırıcılardır. Hedeflediğiniz anahtar kelimeyi görmeden peşinen bu hükmü verenlerden uzak durunuz. Bir sayfanın google da ilk sayfaya veya sıraya çıkma süresini etkileyen bir çok etmen vardır. Rekabetin fazla olduğu kelimelerde kısa sürede rakipleri geçmek için çok emek ve zaman harcamak gerekmektedir. Bu etmenlerden biri de site içi SEO ve site dışı yapılması gereken işlemler.Bu işlemleri, webtasarım yaptığımız müşterilerimize ve işletmelere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.
Web tasarım standartlarımızda web sitenizi mobil uyumlu (responsive) kodlanmış olarak tasarlıyoruz.
whatsapp ilerişim whatsapp ilerişim